• Абонентський термінал Foxgate ONU G2001R

    Характеристики
    650 грн
    • Модель: Foxgate ONU G2001R
    • З´єднання WAN:

    • Кількість портів: 1
    • Робоча температура: 10% ~ 90% (без конденсаціі)
    • Діапазон вологості (робота): 10% ~ 90% (без конденсаціі)
    • Живлення: DC 12V/0.5A
    • Входи: 1 GPON/EPON interface, SC single-mode/single-fiber
    • Виходи: GPON: вихідний потік 1.25Gbps, вхідний потік 2.5Gbps; EPON: симметрично 1.25Gbps
    • Габарити: 82mm×82mm×25mm
    • Вага: 0,08 кг

    Абонентський термінал Foxgate ONU G2001R