• Запобігання поширенню COVID-19

  28-09-2020

  Шановні абоненти.

  У зв’язку з нестабільною епідеміологічною ситуацією в Київській області, керуючись Листом МОЗ № 11814/1/1-20 від 23.03.20 року (Рекомендації для підприємств та роботодавців для запобігання поширенню COVID-19) ми вимушені ввести деякі обмеження, щодо обслуговування наших клієнтів. 

  1.  Обслуговування на офісі компанії: проводиться лише за попередньою домовленістю, будь ласка, заздалегідь телефонуйте і попереджайте про свій візит до нас, оператор запропонує найкращий для Вас час.  Приходьте зі своїми засобами індивідуального захисту та поодинці. Завжди раді Вас бачити.
  2.  Обслуговування домогосподарств: наші монтажні групи укомплектовані засобами індивідуального захисту. По можливості, прохання приймати наших співробітників в масках. Якщо у Вас в будинку (квартирі, офісі) є люди з видимими ознаками гострих репіраторних захворювань (кашель, нежить, часте чхання, задуха, температура) перед приїздом монтажної групи прохання ізолювати таку людину в іншу кімнату, для унеможливлення контакту наших співробітників з нею. Згідно з рекомендаціями МОЗ ми можемо Вам відмовити у наданні послуг з ремонту або підключення, якщо не виконуються вищесказані рекомендації.

  Заздалегідь дякуємо за розуміння та бажаємо Вам гарного здоров’я. 

  З повагою, Команда Люкс Лайт!