• Медіаконвертер 1550



    Характеристики
    650 грн
    • Модель: 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км
    • Тип оптичного роз'єму: SC
    • Напруга:
    • Тип оптоволокна: одномодове
    • Дальність передачі: до 20 км
    • Швидкість передачі даних: 10/100 Мбіт/с Full/Half Duplex
    • Робоча температура: -40~80°C
    • Матеріал корпусу: Метал
    • Габарити: 94 × 70 × 26 мм
    • Вага: 0.2 кг
    • Гарантія: 12 місяців

    FoxGate EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP